: 0216 417 79 32

Cephe Uygulamaları

Kadim Mimarlık olarak Tepe Betopan markalı fibercement ve ahşap çimento esaslı yonga levha ürünlerimizi kullanarak cephe kaplama uygulamaları gerçekleştiriyoruz. Farklı desen ve doku alternatifleri ile birbirinden farklı tasarım sunmanın yanı sıra sistem içeriği sayesinde ses – ısı ve yangın yalıtımına da katkı sağlıyoruz.
Ürün alternatiflerimiz için tıklayınız

ÜRÜN ALTERNATİFLERİMİZ

BETOPAN PLUS – Daha güçlü, daha dayanıklı
Yonga, çimento ve sağlığa zararsız kimyasal katkı maddelerinin fiziksel karışımı olup, her iki yüzeyi doğal minerallerle zırhlandırılmış, desensiz levhalardır.

YALIPAN – Ahşabın Doğallığı
Ahşabın cephelere kattığı sıcaklıktan yola çıkarak üretilen yalıpan®, plus grubunun üstün özelliklerine ahşap dokusu eklenerek üretilmiştir. Bu şekilde artık binalarda ahşap gibi çürümeyen, böceklenmeyen, sürekli bakım gerektirmeyen doğal ahşap görünümü sunan yapısal bir ürün ortaya çıkmıştır.

TAŞONİT – Taşın Doğal Dokusu
Doğal taşa benzeyen homojen bir doku ile üretilerek kullanıma sunulmuştur. Cephede ağırlık yapan ve zamanla düşmelere neden olabilecek doğal taşa alternatif olan taş görünümlü taşonit®, Plus grubunun üstün özelliklerine taş dokusu eklenerek üretilmiştir.

MONOLİN – Daha cesur tasarımlar
Plus grubu ürün gamına katılan dokulu ürünlerden olan monolin®, radikal dokusu ile ilk bakışta dikkat çeken cesur tasarımlar için üretilen, dekoratif desenli dış cephe levhasıdır. Çizgisel yapısıyla farklı mimari görünümler elde etmek isteyen tasarımcılar içindir.

FRAPAN – Farklı dokunuşlar
Plus grubunun gözde ürünlerinden frapan®, sadeliği ve akıcılığı yansıtan dokusu ile farklılık yaratacak tasarımlar için özel üretilen dekoratif desenli dış cephe levhasıdır. Farklı yapısıyla farklı mimari görünümler elde etmek isteyen tasarımcılar içindir.

FUGALİN – Sade ve şıklık bir arada
Plus grubu ürünü olan fugalin®, çizgisel, sade ve şık tasarımların istenildiği yapılar için üretilen, kendinden fugalı dış cephe levhasıdır. Fugalı yapısıyla farklı mimari görünümler elde etmek isteyen tasarımcılar için üretilmiştir.

TUĞPAN – Yenilenebilir, boyanabilir kesme taş deseni
Plus grubu ürün gamına katılan son ürünlerden olan tuğpan®, derin doku farklılıklarına sahip, kesme taş desenli dış cephe levhasıdır. Taş desenli yapısıyla farklı mimari görünümler elde etmek isteyen tasarımcılar için üretilmiştir.

TUĞLAPAN – Yenilenebilir, boyanabilir tuğla deseni
Plus grubu levhalardan tuğlapan, şaşırtmalı tuğla desenli dış cephe levhasıdır. Tuğla görünümlü yapısıyla farklı mimari görünümler elde etmek isteyen tasarımcılar için üretilmiştir.

TEPEPAN – Fibercement
Çimento ve selüloz ile birlikte sağlığa zararsız çeşitli kimyasalların karışımından